Zestawy kul z logo firmy

Istnieje możliwość zamówienia kul do petanque (zawodniczych i amatorskich) również w wersji z logo klienta na każdej kuli:

  • wygrawerowanym laserowo,
  • wygrawerowanym tradycyjnie,
  • grawer + wypełnienie kolorami,
  • dodatkowo możlwiość wygrawerowania dowolnego napisu, np. adresu strony internetowej, imion i nazwisk klientów itp. - zwłaszcza spersonalizowanie kul (grawer imienia (ewentualnie nazwiska lub inicjałów) klienta na każdej kuli podnosi wartość emocjonalną takiego prezentu - klient czy pracownik czuje się wyróżniony, wie że to prezent przygotowany specjalnie dla niego.

Wszystkie powyższe techniki wykonywane są u producentów kul, jako część procesu produkcyjnego, przez co gwarantują najlepszą jakość oraz utrzymana jest gwarancja producenta.


Takie kule reklamowe to:

- świetna pamiątka dla pracowników i klientów firmy, dzięki czemu takie logo czy adres www funkcjonuje przez lata przed oczami klientów i potencjalnych klientów za każdym razem, gdy sięgaliby po kule grając w parkach, na plaży czy w przydomowych ogródkach - a więc w bardzo sympatycznym kontekście dobrej zabawy z rodziną i przyjaciółmi, a więc w najlepszym możliwym, kojarzącym się z przyjemnością i pozytywnymi emocjami,

- obdarowanie pracowników i/lub klientów kulami do petanque staje się okazją do dodatkowych spotkań po pracy w celu wspólnej gry, a więc firma osiąga długofalowy efekt integracji zespołów pracowniczych lub pracowników z klientami firmy.

- prezent w postaci kul do petanque można świetnie połączyć z imprezą integracyjną dla klientów i/lub pracowników albo systematycznymi rozgrywkami w postaci Ligi Biznesowej. Można najpierw obdarować kulami z okazji rocznicy firmy lub Świąt a za jakiś czas zorganizować zawody, albo pierwsze zawody lub impreza integracyjna jest okazją do sprezentowania kul.

 

_________________________________________________________________________

Informujemy że pliki cookies z naszej strony wykorzystywane są wyłacznie w celach statystycznych (statystyki odwiedzin strony) i nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób ani nie będą w żadej sposób kojarzone z konkretnymi użytkownikami.

Każda przeglądarka ma możliwość wyłączenia cookies.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Galeria: